Norime pasidžiaugti, kad šie metai UAB „Panevėžio Aurida“ įmonei – ypatingai reikšmingi! Minėdami 60-ąjį lietuviško kompresoriaus gamybos jubiliejų, įmonės vadovai taria nuoširdų AČIŪ visiems prisidėjusiems prie šios svarbios sukakties!
Straipsnio autoriams maloniai leidus, dalinamės publikacijos ištrauka, kurioje įmonės UAB ,,Panevėžio Aurida’’ generalinio direktoriaus pavaduotojas Mantas Klupšas atvirai dalinasi mintimis apie verslo ypatumus, sėkmę, tolimesnius siekius bei planus.

– Mantai, kaip pasirinkti tinkamą kompresoriaus modelį?

Pagal kiekvieną transporto priemonę ir joje įmontuotą variklį yra pritaikomas kompresorius. Taip pat kiti pirkėjai renkasi didesnio našumo kompresorių, jei jų transporto priemonėms trūksta oro. Mes kaip autokompresorių gamintojai – vienintėliai pasaulyje suteikiame 24 mėnesių garantiją savo gaminamai produkcijai.

– Į ką reikia atsižvelgti perkant kompresorių?

Patys svarbiausi faktoriai – kokybė, garantija, patikimumas ir kompresoriaus parametrai, kurie turėtų būti patikrinti laboratorijoje bei viešai deklaruojami.

– Kaip atskirti padirbtą gaminį nuo originalo?

Perkant kompresorių, visada yra pateikiamas originalus dokumentas – pasas. Kompresoriaus firminėje lentelėje nurodoma pagaminimo data bei serijinis numeris turi sutapti su pase esančiais duomenimis, kurie registruojami įmonėje. Suteikiame 24 mėnesių garantiją nuo produkto pagaminimo datos. Kitas svarbus aspektas – ant produkcijos esantys logotipai bei įmonės simbolis – A raidelė ant liejinių, lentelių ir panašiai (kataloge rasite informaciją apie originalumą.).

– Kodėl lietuviški gaminiai laikomi patvaresniais? Kame paslaptis?

Didžiausias pranašumas – daugiau nei 60 metų patirtis. Nenoriu girtis, bet manau, kad esame vienintelė gamykla turinti tokią ilgą patirtį autokompresorių gamyboje bei know-how, taip pat didžiuojamės savo specialistu patirtimi.

– Kokie įmonės UAB ,,Panevėžio Aurida’’ siekiai?

Kurti ir gaminti tik kokybiškus, inovatyvius bei išskirtinius autokompresorius. Taip pat nuolat stengiamės didinti aliuminio liejimo ir metalo mechaninio apdirbimo procesų pajėgumus. Siekiame būti lyderiu automobilių pramonėje bei auginti lojalių klientų ratą.

2019 11 6