Šalies istoriją kuria ne tik laikmetis. Šalies istoriją kuria patys žmonės ir jų reikšmingi darbai, įsimintini pasiekimai, svarbūs sprendimai bei užtarnautos pergalės. Sovietmečiu Lietuvoje veikė daugybė pramoninių įmonių, kurių pamatas buvo planinė ekonomika. Kiekvienas laikmetis – savaip svarbus ir reikšmingas. Tam tikrus dalykus istorija sugriauna, kitus – dovanoja iš naujo, o kitiems – tiesiog suteikia progą išlikti. Griuvus to meto politinei santvarkai, dauguma pramonės šakų prarado savo pirkėjus, aktualumą ir svarbą. Tik nedaugelis gamybinių įmonių sugebėjo išlikti bei prisitaikyti prie ekonominių pokyčių nepriklausomoje valstybėje.
Didžiuojamės, jog UAB ,,Panevėžio Aurida’’ – vis dar svarbi ir reikšminga įmonė tiek užsienyje, tiek Lietuvoje! Tik atsidavusių ir savo darbą mylinčių žmonių dėka išlikome vieni stipriausių tarp automobilinių kompresorių gamintojų. Juk stiprios gamyklos pagrindas – drąsa bei ryžtas tikslo siekti vieningai!
Sveikiname Jus su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena! Išlikime stiprūs ir vieningi, siekdami bendrų tikslų! Tegul Lietuvos valstybės atkūrimo diena suburia mus naujiems prasmingiems darbams!

2020 02 14